דף הבית  |  כניסת עסק רשום  |  רישום עסק חדש  |  ספקי אירועים  |  מאמרים  |  הוסף למועדפים
 יום הולדת   |   חתונה   |   בר ובת מצווה   |   חינה בריתות ופדיון   |   מסיבת רווקים ורווקות   |   אירועים עסקיים   |   השכרת ציוד   |   מחירונים 
 
 

מאמר בנושא הפקת בת מצווה

דף הבית > הכנות וארגון האירוע > מאמרים בתחום הכנות וארגון האירוע > הפקת בת מצווה
 

- רשימת מומלצים

הכנות וארגון האירוע

(4 הצעות מחיר)
סינרקידס
אזור המרכז, אזור השרון
(0 המלצות)
 073-2721350


מאמא חינה
אזור המרכז, אזור חדרה והסביבה, אזור השרון, אזור השפלה, אזור ירושלים, אזור מודיעין והסביבה
(0 המלצות)
 073-2721350


אול פלייסס
אזור המרכז
(0 המלצות)
 073-2721350בת מצווה במרכז
בת מצווה בשרון
בת מצווה בשפלה
בת מצווה במודיעין
בת מצווה בחיפה והקריות
בת מצווה בצפון
בת מצווה בדרום
בת מצווה בירושלים


 
 
 
 

מכרזים נפוצים בתחום הכנות וארגון האירוע


 
 
 
 
 
 


השוואת מחירי הכנות וארגון האירוע
אינדקס מאמרי הכנות וארגון האירוע

הפקת בת מצווה
חגיגת בת מצווה עשויה להיות אירוע משמעותי מאוד בעיני הילדה (בעצם – נערה, עוד מעט אישה!) ולהיזכר בתודעתה המתפתחת בתור נקודת ציון בחייה, מעבר בין ילדות לבגרות. אם חגיגת בר מצווה לנער נושאת בעיקר אופי מסורתי וקשורה למנהגים של דת ומסורת, חגיגת בת מצווה לנערה מסמלת בעיקר את תחילת התבגרותה הפיזית והחברתית. חגיגת זו היא על כן אירוע שאין לזלזל בו, אירוע בעל חשיבות לנערה כמו גם למשפחה כולה, ומשפחות רבות אכן בוחרות לחגוג בת מצווה לנערה בדרך שאינה שונה בהרבה מחגיגת בר מצווה לנער.
 
הפקת בת מצווה

חגיגת בת מצווה יכולה להתחיל ולהסתיים במפגש משפחתי צנוע בבית, אך יכולה גם ללבוש צורה של "אירוע" רב-משתתפים באולם אירועים; בכל מקרה, המכנה המשותף הוא – האירועים הללו דורשים הפקה.

הפקת בת מצווה – האם יש כאן באמת מקום ל"הפקה"? הפקת בת מצווה כאירוע פרטי בבית אינה שונה בהרבה מאירוח בני משפחה בהזדמנויות אחרות, ומשפחה שרגילה לארח "מרימה" הפקה כזאת ללא מאמץ מיוחד; ואם החגיגה מתקיימת באולם אירועים, מה כבר יש לעשות חוץ מלקבוע תאריך? שהנהלת האולם תדאג לכל השאר!

דרך המחשבה הזאת הגיונית, אך מסתבר כי המציאות שונה למדי. כאשר מתחילים "לגלגל" ברצינות את האירוע, הדברים נראים הרבה פחות פשוטים. אפילו אם מקום בת המצווה מתקיים בבית, הפקה  מוצלחת עלולה להתגלות כמשימה מורכבת: צריך להכין רשימת אורחים? להכין ולשלוח הזמנות? לעקוב ולסמן מי מאשר את הגעתו? צריך לדאוג לשולחנות? לכסאות? לכלי אוכל והגשה? למפות, מפיות וכל השאר? אם מחליטים להזמין קייטרינג, יש למצוא ספק מוצלח? לבדוק המלצות עליו? לסכם את כל הפרטים של התפריט, ההגשה, השירות, התשלום? יש לחשוב על הקישוט, העיצוב, המוסיקה, הצילום, סדרי ההגעה, סדרי החנייה? האם תהיה הפרעה לשכנים? ומי בכלל ינהל את האירוע? אירועים שאינם מנוהלים כהלכה נוטים להיות רצופי תקלות ובעיות, מי יפתור אותן?

הפקת בת מצוה

ואם החגיגה תתקיים באולם אירועים, האם כל המטלות הללו יהיו באחריות המקום? הניסיון מלמד, כי במקרה כזה אכן אין צורך להתעסק בחנייה, באבטחה, בארגון שולחנות וכסאות, בניקיון השירותים וכדומה; אך עצם ההתקשרות עם אולם אירועים משמעותה, כי אותה הפקת בת מצווה כרוכה במטלות נוספות: בחינת מקומות שונים, בחינת המלצות וקבלת החלטה; תיאום המועד המדויק; הבנת הדרך שבה המקום עובד עם ספקים שונים; הסכמה על תנאי התשלום; חתימת הסכם ותשלום מקדמה; תיאום מדויק בין הספקים השונים; קביעת סידורי ישיבה; וכמובן ניהול האירוע עצמו ופתרון בעיות בזמן אמת. התוצאה היא, שההורים "נשאבים" למכלול הנושאים של הארגון וההפקה, וכבר בתחילת האירוע הם עייפים עד כדי תשישות ואינם יכולים כלל ליהנות ממנו ולהקדיש תשומת לב לאורחים. האם זה חייב להיות כך?

כמובן שלא. שתי אפשרויות עומדות בפני ההורים: הראשונה – לרכוש שירותי הפקת בת מצווה מקצועיים שיקחו על עצמם אחריות גורפת לכל נושא הארגון והביצוע. הפקת בת מצווה בדרך זו אמנם עולה כסף, אבל חלק מן ההוצאה העודפת מוחזר מייד כחיסכון בהוצאות, משום שהמפיק מגיע ל"דילים" טובים יותר עם הספקים הקבועים שאתם הוא עובד. האפשרות השנייה היא – להפיק את החגיגה באופן עצמאי, אך להסתייע בריכוז נוח וזמין של ספקים מהימנים שזכו למשובים חיוביים ממי שכבר נעזרו בשירותיהם. הפקת בת מצווה בדרך כזאת, תוך הישענות על שירותי אינטרנט מודרניים ומשוכללים, עשויה להתאים למשפחות רבות. בדרך זו, במקום לטרוח ולארגן אירוע לחוץ ומרובה תקלות יכולים ההורים להגיע בנחת לאירוע רגוע ומהנה שייזכר לטובה במשפחה למשך שנים רבות.

 

Bookmark and Share
השוואת מחירי הכנות וארגון האירוע
מפעילות לחינה
עיצוב האירוע
הזמנות לאירוע
אינדקס מאמרי הכנות וארגון האירוע
מאמרים בתחום הכנות וארגון האירוע
מאמרים בתחום הכנות וארגון האירוע - מפעילות לחינה
מאמרים בתחום הכנות וארגון האירוע - עיצוב האירוע
מאמרים בתחום הכנות וארגון האירוע - הזמנות לאירוע
 
 
שתף דף זה:  


 
החברה
אודותינו
אמנת שרות
תנאי שימוש
צור קשר
מפת אתר

ספקי אירועים
כניסת עסק רשום
רישום עסק חדש
מידע נוסף
מחירון הפקת אירועים
מאמרים בתחום ספקי אירועים
טיפים והמלצות
שאלות ותשובות
קישורים נבחרים
יום הולדת
חתונה
בר מצווה
בת מצווה
ברכות ליום הולדת
הזמנות לחתונה
ברכות לבר מצווה
ברכות לבת מצווה
הפעלות לימי הולדת
גני אירועים
אולמות אירועים
 
ליצנים
קוסמים
אטרקציות לילדים
מתקנים מתנפחים
DJ
תקליטנים
צילום חתונות
קייטרינג
קייטרינג לבר מצווה
הזמנות לבר מצווה
מועדונים לבר מצווה
 
חתונות
חתן כלה
שמלות ערב
שמלות כלה
טבעות אירוסין
תסרוקות ערב
איפור כלות
חליפות חתן
נעלי כלה
זרי כלה
אולם אירועים

כל הזכויות שמורות Copyright www.mesibatova.co.il © 2006-2022
 

נבנה ע"י אפק תוכנה - בניית אתרים

5/17/2022 1:02:16 PM